Hakkımızda

Slovcin olarak, kurumsal odağımızın temelini oluşturan doğallığı ve bitkiselliği ilke edindik. 
Bu ilkemiz doğrultusunda insan sağlığına dost, bitkisel ve doğal ürünler geliştiriyor ve her zaman daha iyisini sunmak üzere bu alanda yatırımlar yapıyoruz.

 

Slovcin cildinin alt katmanlarında yer alan çeşitli kimyasalların arınmasını ve yeniden canlanmasını sağlayan bir fırsat. Etkilerinden kurtulmak istediğin, cildini yoran, yüzünün berrak ışıltısını alan ne kadar sentetik katkı maddesi varsa hepsini terk edebilirsin. Şimdi cildinin doğal dengesini bozan, cildine zarar veren ne varsa bırak Slovcin temizlesin.

Vizyon

Slovcin Formula olarak vizyonumuz dünyanın her ülkesinde dermokozmetik sektöründe  tercih edilen ve önerilen marka olmak, Lider kozmetik markası  konumuna ulaşıp dermokozmetik pazarında Türk markası olarak öncü  duruma gelmek.

Misyon

Slovcin Formula markası olarak dermokozmetik sektöründeki  beklenen tüm  ihtiyaçları karşılamak, gelişmiş  teknoloji beraberinde kaliteli ve yasal standartlara uygun aynı zamanda müşteri  ihtiyaçlarını  tam anlamıyla karşılayan  ürünlerinin satışında bulunmak, Etik değerleri göz önünde bulundurarak ve yenilikçilik  anlayışıyla kaliteli ve güvenilir kozmetik ürünlerini ihtiyacı  olan herkesin ulaşmasını kolaylaştırmak, Güvenilirlik politakasını her zaman ön planda tutarak elde edilen başarılar  ile premium ürün kullanan kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir marka olmak